Reklama na serveri Slovenské hory a vrchoviny

Praktické, jednoducho a logicky členené informácie pre Slovensko!


www.slovenske.sk   www.slovenske.cz (čeština)   www.slowackie.pl (poľština)   www.slovakian-mountains.eu (angličtina)   www.slowakische.de   www.slowakische.at (nemčina)
Spolupracujte aj Vy s internetovým serverom zameraným na slovenské hory

Prečo práve server
Slovenské hory a vrchoviny?

Ponúkame široký výber ubytovania s priamym kontaktom na ubytovateľov.
Sme schopní osloviť hostí nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, Nemecka, Rakúska, Poľska a ďalších krajín.
Server je plne funkčný na všetkých zariadeniach – počítač, notebook, tablet aj mobilný telefón.
Server je prepojený s podobnými projektmi v Čechách, Chorvátsku, Taliansku a Alpách.
Cena prezentácie je už od 2,5 EUR za mesiac, bez akýchkoľvek ďalších nákladov.
Návštevnosť našich serverov je okolo 8,5 miliónov užívateľov za rok.
Svoje služby ponúkame už 20 rokov.
Okrem ubytovania poskytujeme kompletné informácie pre turistov: turistické sprievodca jednotlivými oblasťami, detailné prezentácie skiareálov a lanoviek, odporúčané cyklotrasy a turistické trasy, fotogaléria, predpoveď počasia, snehové správy a mnoho ďalšieho.

Ako to funguje?

Prezentácia obsahuje všetky kontakty na ubytovateľov. Hostia kontaktujú priamo Vás prostredníctvom emailu, rezervačného formulára (príde Vám na email) alebo telefónu. Celá komunikácia potom prebieha medzi hosťom a Vami bez prostredníka.
Prezentácia je platená paušálnou sumou. Neplatíte už žiadne ďalšie poplatky. Viac o cene TU
Pridanie ubytovacieho zariadenia je jednoduché - kliknite na "Vložiť nové ubytovacie zariadenie"

Prezentácia na serveri Slovenské hory a vrchoviny podporuje Vašu prezentáciu a Vašich hostí!
NEnastáva kuriózna situácia, keď reklama bookovacieho servera (plne hradená z provízie ubytovateľa) bojuje o hostí s vlastnou prezentáciou ubytovateľa (viac o výhodách/nevýhodách províznej/neprovíznej reklamy TU).

Server Slovenské hory a vrchoviny je vyhľadávaným a obľúbeným doplnkom pre tých, ktorí majú svoje vlastné webové stránky a svojich vlastných hostí.

Prezentácia na serveri Slovenské hory a vrchoviny podporuje vlastnú prezentáciu ubytovacieho zariadenia a jej pozíciu na internete.

Prezentácia na serveri Slovenské hory a vrchoviny tvorí nepostrádateľnou súčasť všetkých ubytovacích kapacít s pridanou hodnotou (a tých, ktoré budujú svoje meno).

Často kladené otázky

 Aká je cena prezentácie?
Prezentácia je ako skladačka. Sami si navolíte požadované časti a tým optimalizujete aj Vaše náklady - platíte len to, čo naozaj využijete.

Prezentácia je platená paušálnou sumou. Pod tlačítkom "Cenník" nájdete kompletný cenník všetkých našich služieb.

Ceny sú konečné. Služby je možné priebežne doobjednávať či naopak rušiť. Za naše služby neúčtujeme žiadne skryté poplatky či príplatky (za sprostredkovanie ubytovania, za úpravy prezentácie, za sekciu LAST MINUTE, za inzertnú sekciu Hľadám ubytovanie, a pod.)
 Som nejako obmedzený pri tvorbe cien a ponuky?
Nie. Všetko si určujete Vy a máte plnú kontrolu nad cenami, rozsahom ponúkaných služieb, dostupnosťou aj celou komunikáciou so zákazníkom.
 Môžem sám vykonávať správu prezentácie?
Áno. V klientskom centre môžete kedykoľvek veľmi ľahko zmeniť obsah všetkých častí prezentácie. Zmeny sú zadarmo a zvládne ich naozaj každý.

Po vykonaní zmeny (ak ste na PC) ihneď vidíte, ako výsledok vyzerá aj na tabletu a mobilnom telefóne. Nemusíte tak všetko upravovať viackrát.

Zmeny vykonávate v slovenčine, aj ak máte prezentáciu v ďalších jazykoch. Systém automaticky zmenu zaregistruje a všetky preklady už zaistíme my.

Máte tiež možnosť blokovať rezervačný formulár pre zaplnené termíny alebo zaraďovať objekt do systému LAST MINUTE pre termíny, ktoré je treba rýchlo zaplniť.
 Potrebujem mať vlastné webové stránky?
Nepotrebujete. Každá prezentácia získava priame adresy pre jednotlivé domény / jazyky, ktoré si zvolíte, napr. www.slovenske.sk/nazov-objektu (CZ), www.slowakische.de/nazov-objektu (DE) atd. Môžete ju teda využívať ak v rámci nášho servera, tak i mimo server ako domovskú prezentáciu.
 Som spoluprácou zmluvne viazaný?
Nie. Pre registráciu ubytovacieho zariadenia na servere Slovenské hory a vrchoviny nie je potrebná žiadna zmluva, neexistujú žiadne výpovedné lehoty, žiadne penále apod.- spolupráca je založená jedine na spokojnosti ubytovateľa. Po skončení zaplateného obdobia sa môžete jednoducho rozhodnúť, či chcete v spolupráci pokračovať.
 Aká je návštevnosť serveru?
Každá minúta, každá hodina, každý deň činnosti nášho serveru je auditovaný niekoľkými nezávislými zdrojmi, výsledky auditu Toplist sú pod tlačítkom "Audit návštevnosti".

V roku 2021 navštívilo servery projektu okolo 8,5 miliónov užívateľov
 Akú výhodu má neprovízna reklama oproti províznej?

Provízna reklama
Provízne systémy sú vhodné predovšetkým pre ubytovateľov, ktorí sa chcú zamerať iba na samotné poskytovanie ubytovacích služieb.

Bookovacie servery väčšinou spustí Google lebo inú reklamu platenú za klik, tou privedú hosťa, ktorý má záujem o ubytovanie v danom objekte na svoje stránky, zabezpečí úkony potrebné k jeho rezervácii a ubytovaciemu zariadeniu naúčtujú províziu, ktorá zaplatí aj reklamu, aj administratívu s rezerváciou spojenú.

Táto forma reklamy je vhodná pre ubytovateľov, ktorí nechcú riešiť komunikáciu so zákazníkmi a úkony s rezerváciou spojené.
Táto forma reklamy nie je vhodná pre ubytovateľov, ktorí majú svoje vlastné webové stránky a svojich vlastných hostí (ktorí sú pri vyhľadávaní ubytovacieho zariadenia odchytený reklamou bookovacích serverov).
Podiel sprostredkovaných hostí z princípu danej spolupráce stúpa na úkor klientov priamych (pozri predchádzajúci bod).

Neprovízna reklama
Neprovízne systémy sú vhodné predovšetkým pre ubytovateľov, ktorí majú možnosť okrem samotného poskytovania ubytovacích služieb riešiť tiež komunikáciu s hosťami ohľadom ich rezervácie.

Reklama propaguje stránky ubytovateľa, zvyšuje ich rank a všetka komunikácia prebieha zo strany užívateľa priamo so zástupcami ubytovacích zariadení.

Táto forma reklamy je vhodná pre ubytovateľov, ktorí majú svoje vlastné webové stránky a svojich vlastných hostí.
Internetové vyhľadávače sledujú kvalitu webových stránok okrem iného podľa toho, ktoré servery na dané stránky odkazujú (ak sa jedná o dôveryhodnú a známu webovú službu, je pozícia webové stránky s takou službou prepojená vo výhode oproti webovej stránke, ktorá s takou službou nespolupracuje *).
Podľa prieskumu spoločnosti Netaffinity cítia hostia, ktorí si rezervujú pobyt priamo, väčší lojalitu k značke ubytovacieho zariadenia.
Táto forma reklamy nie je vhodná pre ubytovateľov, ktorí nechcú riešiť komunikáciu so zákazníkmi a úkony s rezerváciou spojené.
Je potrebné strážiť kvalitu a rozvoj portálov, na ktorých sa ubytovacie zariadenie registruje.

* vhodné je obojstranné prepojenie známe webovej služby a webovej stránky ubytovateľa, za ktorú dostávajú napr. ubytovatelia serveru Slovenské hory a vrchoviny bonusy (ak chcete vedieť viac, nebojte sa opýtať)

Podľa odborného serveru Mirai.com je podpora priamych rezervácií a súbežná aktivita na províznych kanáloch (najmä tam kde provízny server cieli reklamou na samotný názov ubytovacieho zariadenia) stretom vlastných záujmov.

Poďte s nami vytvárať lepší server, kde sa stretávajú ubytovatelia priamo s hosťami
Máme víziu, máme výsledky a Vaša spätná reakcia nás zaujímaTOPlist