Reklama na serveri Slovenské hory a vrchoviny

www.slovenske.czwww.slovenske.skwww.slowakische.dewww.slowakische.at www.slovakian-mountains.euwww.slowackie.pl
 

Pre ubytovateľov
 
Klientske centrum pre registrovaných ubytovateľov


Vložiť nové ubytovacie zariadenie


Desatoro o spolupráci ubytovacieho zariadenia so servermi mediálneho projektu Slovenské hory a vrchoviny:

» 1. Servery www.slovenske.sk, www.slovenske.cz, www.slowakische.de, www.slowakische.at, www.slovakian-mountains.eu, www.slowackie.pl predstavujú najväčší západo- a stredoeurópsky projekt o slovenských horách a vrchovinách s priamym kontaktom na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení, sú prehľadné, disponujú najmodernejšími funkciami pre výber ubytovania, v porovnaní so servermi zameranými na rovnakú oblasť majú najvyššiu návštevnosť a pritom sú ceny prezentácii veľmi výhodné.

» 2. Pod tlačítkom "Vložiť nové ubytovacie zariadenie" (hore v ponuke) si podľa svojich predstáv pomocou jednoduchého sprievodcu zostavíte veľmi kvalitnú osemstránkovú prezentáciu, ktorú Vám budeme prevádzkovať v rámci serveru Slovenské hory a vrchoviny. Pokiaľ máte vlastnú prezentáciu, bude s novo vytvorenou prepojená.

» 3. Každá prezentácia môže byť používaná ako v rámci serveru Slovenské hory a vrchoviny, tak aj samostatne mimo projekt (ako samostatná prezentácia s nižšie uvedenými adresami pre Vašich západo- a stredoeurópskych zákazníkov). U nás nezískate len kartu ubytovacieho zariadenia či obyčajný firemný záznam, ale kompletnú profesionálnu mnohostránkovú prezentáciu vrátane jednoduchej priamej internetovej adresy:
www.slovenske.sk/nazov_objektu
www.slovenske.cz/nazov_objektu
resp.
www.slowakische.de/nazov_objektu
www.slowakische.at/nazov_objektu
www.slovakian-mountains.eu/nazov_objektu
www.slowackie.pl/nazov_objektu

V prípade záujmu Vám na požiadanie zariadime kúpu alebo prevod vlastnej domény www.názov-vášho-objektu.eu (služba je v cene prezentácie).

» 4. Pomocou špeciálnych stránok s veľmi jednoduchou obsluhou budete môcť obsah všetkých častí novo vytvorenej prezentácie kedykoľvek (24 hodín denne, 7 dní v týždni) meniť a to bez akýchkoľvek znalostí o internete (zmeny sú zdarma a zvládne ich každý).

» 5. Pre registráciu ubytovacieho zariadenia na servere Slovenské hory a vrchoviny nie je potrebná žiadna zmluva, neexistujú žiadne výpovedné lehoty, žiadne penále apod.- spolupráca je založená jedine na spokojnosti hoteliéra so službami serveru (uvedená forma spolupráce úspešne funguje už viac než desať rokov prevádzky serveru České hory aj Slovenské hory a nie je dôvod na tom čokoľvek meniť, spýtajte sa ubytovateľov, ktorí sú súčasťou serveru Slovenské hory a vrchoviny).

» 6. Cena prezentácie na servere Slovenské hory a vrchoviny je 2,50 EUR/mesiac bez DPH, pod tlačítkom "Cenník" (hore v ponuke) verejne publikujeme kompletný cenník všetkých našich služieb. Služby je možné priebežne doobjednávať či naopak rušiť. Ceny sú konečné. Naše služby neobsahujú žiadne skryté poplatky či príplatky (za sprostredkovanie ubytovania, za úpravy prezentácie, za sekciu LAST MINUTE, za inzertnú sekciu Hľadám ubytovanie apod.)

» 7. Na našom serveri nevytvárate konkurenčnú prezentáciu bez Vášho kontaktu svojím vlastným (domovským) stránkam (pokiaľ už vlastné stránky máte). Prezentácia na našom serveri obsahuje priamy kontakt na ubytovateľa a je s prípadnými vlastnými (domovskými) stránkami ubytovateľa prepojená a zvyšuje ich hodnotenie u vyhľadávačov.

» 8. Máte možnosť blokovať rezervačný formulár pre zaplnené termíny alebo zaraďovať objekt do systému LAST MINUTE pre termíny, ktoré je treba rýchlo zaplniť.

» 9. Prebieha nepretržitý vývoj nielen technickej ale aj obsahovej stránky servera a aj prezentácií všetkých ubytovacích objektov. Autori servera sa oblasťou informačných technológií zaoberajú už dlhé roky, prednášajú na univerzite, majú podiel na vývoji priemyselných sietí, píšu vedecké práce (publikované v Českej republike a na Slovensku), z obsahu servera je zrejmé, že k slovenským horám a vrchovinám majú viac než obchodný vzťah. S nami nebudete pozadu.

» 10. Návštevnosť našich projektov sa v sezóne pohybuje nad 30 tisíc užívateľov denne, mimo sezóny 20 tisíc užívateľov denne. Každá minúta, každá hodina, každý deň činnosti nášho serveru je auditovaný niekoľkými nezávislými zdrojmi, výsledky auditu Toplist sú pod tlačítkom "Audit návštevnosti" (hore v ponuke).

Vložiť nové ubytovacie zariadenie


Obecné odporúčanie pre ubytovateľov:

Každému majiteľovi ubytovacieho zariadenia odporúčame, aby sa pýtal svojich zákazníkov, kde získali kontakt na ich ubytovacie zariadenie, aby porovnávali množstvo získaných zákazníkov a cenu za prezentáciu na jednotlivých serveroch, aby podľa toho rozhodovali, či a aké prezentácie budú na jednotlivých serveroch kupovať (pokiaľ servery vyžadujú podpis zmluvy, je dôležité si dôkladne prečítať jej plné znenie). Uvedený postup sa oplatí, dnes je nevyhnutným základom pre úspešnú propagáciu ubytovacieho zariadenia na internete.
TOPlist